Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

respins [Cerere Helper] - Zhao98

Recommended Posts

► Prenume: Alexandru

► Nick: Zhao98

► Varsta: Am 22 ani.

► Primele 7 cifre din CNP: 1980831

► Tara/Oras: Romania, Bucuresti

► Discord: Zhao#3675

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salutare! Ma numesc Alexandru, am 22 ani si am absolvit Facultatea de Istorie din cadrul Universitatii din Bucuresti. Ma consider o persoana sociabila, deoarece ma adaptez destul de repede in grupuri noi de persoane, de altfel cred ca am si un simt al umorului destul de dezvoltat, dar si o seriozitate extrema atunci cand situatia o cere. Ca orice om am si defecte, de exemplu faptul ca nu-mi place sa fac nimic gresit si imi dedic mai mult timp decat este necesar ca acel lucru sa fie perfect. Ca hobby-uri pe langa evidentul "jucat pe calculator"  mai am si pescuitul, calatoriile prin diferite zone pe care le consider interesante, sau chiar si vizionatul filmelor/serialelor, cred ca poate fi catalogat ca hobby. Cam atat am avut de zis aici, restul vine pe parcurs.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte din STAFF deoarece acest server este unul care m-a atras, fiind versiunea 1.16, dar si pentru ca doresc sa ajut la imbunatatirea serverului prin experienta mea si sa pastrez o decenta pe chat atunci cand sunt online.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: Consider ca din punct de vedere al gestionarii situatiilor din perspectiva de membru al staff-ului, ma incadrez la nivelul AVANSAT, insa daca ar fi sa adaugam si cunostintele legate de joc sau comenzile actuale pentru staff m-as incadra undeva intre INCEPATOR si MEDIU, nefiind la curent cu actualele update-uri, venind dupa o pauza de cativa ani de survival.

► Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): image.thumb.png.a94b9e90a5738323ae98713b999a9994.png

► Comentarii aditionale: Nu mai am nimic de adaugat. Multumesc!

3. Aveti nevoie de 20 de ore jucate. (Pot fi si adunate de pe toate sectiunile). 

Imi pare rau, cererea este buna insa nu îndeplinesti limita de ore impusa. Revino cu o cerere cand intalnesti toate conditiile minime. Succes

#contra

• Like 2

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest onuta

Nu îndeplinești limita de ore jucate. Revino in 3 zile. 

#contra

Cererea este foarte bine structurata, dar din păcate nu îndeplinești numărul minim de ore, poți reveni când faci 20 de ore cu o cerere noua. Succes

#contra

• Like 1

image.png.7fd87acbeaaa1eefa0b62582dc658c46.png

Nu ai minimul de ore, in rest indeplinesti toate conditiile si ai o cerere foarte buna. Revino peste 3 zile, pana atunci .#contra

Edited by zaMarius
  • Like 1

marius.png

#respins

#closed

• Like 1

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...