Jump to content
JustaNoobBh

respins Cerere Grad Helper

Recommended Posts

► Nick: JustaNoobBH

► Descriere personala (minim 100 de cuvinte):     Buna! Numele meu este Mario. Sunt din Adjud/jud. Vrancea. Am 14 ani aproape 15. Invatat la Colegiul National "Emill Botta". Imi place sa socializez cu lumea si sa imi petrec timpul cu prietenii. Sunt o persoana de treaba, amuzanta si onesta. Imi place sa ajut lumea chiar daca nu primesc nimic in schimb. Nu imi place sa vorbesc urat si sa mint lumea. Imi place sa joc la bursa si sa stau cu verisorii mei in timpul liber. Pana acum la scoala am avut doar note de 10 dar si cateva de 9.  Am ogramada de prieteni si pe Minecraft dar si in viata reala. Imi place sa calatoresc cu parintii in alte tari. Imi place sa skiez si sa ma dau cu placa. Imi place sa aduc dreptate si sa ii pedepsesc pe cei care gresesc.

Imi place sa ma joc si alte jocuri precum "CS:GO" "Valorant" "GTA 5" "Roblox" "PUBG" "League Of Legends" si altele. Cand voi termina scoala as dori sa dau la o scoala de aviatie si sa devin un pilot de avion al unei companii mari ca si "Air France" si "Fly Emirates" sau daca nu as intra la a sa o facultate mi ar placea sa continui afacerea de imobiliare si cea de materiale de constructii a familiei mele.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: As dori sa primesc aceasta functie de helper deoarece urasc sa vad lumea cum vorbeste urat si nimeni nu ii pedepseste cat sunt eu on si imi place sa ajut lumea care e noua sau nu stie ce sa faca la inceput.

► Ai citit regulamentul?: Da. Chiar l am impartasit si cu altii incercand sa ii fac sa greseasca mai putin.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/a/A3ultZB

► Comentarii aditionale: Va multumesc ca mi-ati citit cererea.

Imi place cererea ta de helper nu ai greseli gramaticale si este foarte inspirativa. Nu prea ai primit mute uri ceea ce inseamna ca respecti regulile. Cred ca ai fi un helper bun

#pro

Edited by bogdanxd103

Incearca te rog frumos sa faci alta cerere si sa nu mai dai copy paste la aceeasi cerere saptamanal.
Pe langa asta, ai avut 2 reclamatii fara sens catre un membru STAFF

image.png.56e4d968096e9e5fe5979addd5a06ffa.png

#contra 

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | DiscordDIE YOUNG#2854 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Esti o persoana care este foarte activă numai ca din faptul că day copy paste la aceasi cerere de helper si abuzul anumitor lucruri de pe server nu ma prea încântă si ma face sa iti dau: #contra

Revino cu o cerere unică în 3 zile si voi uita de anumite lucruri daca cererea e buna si repet e unica 

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

Nu imi place ca esti post hunter

#contra

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Comportamentul tau de pe server lasa de dorit. Nu sunt de acord sa am in staff un post hunter si un om cu un comportament ca al tau. 

#contra

Semnatura.png

Post hunter. 

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...