Jump to content
Sign in to follow this  
AlexHeisenberg

acceptat Cerere helper

Recommended Posts

► Nick:AlexHeisenberg

► Discord:AlexHeisenberg#6898

► Descriere personala (minim 100 de cuvinte): Salut, sunt Alex. Am varsta de 15 ani, sunt nascut pe 30.06.05 in Buzau Romania dar am locuit 4 ani in focsani apoi m-am mutat cu familia in Krefeld Germania. Momentan studiez la unitatea de invatamant Alber-Schweitzer RealSchule, sunt clasa a 10-a, unele din materiile mele favorite sunt germana si matematica, dar sunt relativ bun la toate nu pot spune ca excelez in restul, o parte din hobby-urile mele corespund de activitati fizice dar si psihice cum ar fi cititul, scrisul etc... In timpul liber ma joc Minecraft

League of Legends sau merg la sala, nu ma consider o persoana importanta, in viata de zi cu zi sunt asa zis destul de introvertit dar nu in modul in care nu vorbesc cu nimeni, sunt o persoana spontana, modesta si cu bun simt, aratandu-l in viata de zi cu zi.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Am experienta cu aceasta functie si cred ca as putea excela cu aceasta, pe server sunt cunoscut si relativ respectat si imi place sa tin chat-ul in ordine si pace, fara vulgaritati, chat-flood-uri etc.

► Ai citit regulamentul?:Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/a/P7khZRQ

► Comentarii aditionale: Stiu ca data trecuta am dat-o in bara si imi pare rau pentru acest lucru, multumesc pentru timpul acordat citirii cereri mele

Ai mai fost helper și te-ai descurcat, însă au existat probleme legate de comportament. Sunt dispusă să îți acord încă o șansă, cu condiția să ai mare grijă la acest aspect. Daca aud cel mai mic inconvenient de genul celui pentru care ți-ai luat remove, voi actiona fără ezitare.

#pro

Semnatura.png

Instigare playeri la sanctiuni, atitudinea nu este demna de STAFF.

#contra 

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | DiscordDIE YOUNG#2854 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Toată lumea merita o a doua sansa, profita de ea si nu o da in bara 

#pro

Edited by SigaBro

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...