Jump to content
Sign in to follow this  
Imeizis

acceptat CERERE HELPER

Recommended Posts

► Nick: Imeizis

► Descriere personala (minim 100 de cuvinte): Ma cheama Alex am 13 ani ,imi place sa ma joc pe PC o mare parte din zi.Hobiul meu este muzica.In timpul meu liber ascult muzica o perioada de timp (aproximativ 1-2 ore).Sunt o personalitate dschisa si prietenoasa cu mici defecte.Defectele fiind cele ce le au toti oamenii:uneori sunt timid,uneori sunt prea ciudat,etc.Mereu cand am sansa imi ajut prietenii la nevoie cu ce pot.Iar daca asi fi acceptat in staff asi da tot ce am eu mai bun pentru nu a dezamagi playerii si pentru a le oferii o atmosfera cat mai placuta.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: imi place sa ajut oamenii cu problemele lor legate de server iar pe langa asta nu sunt genul care vrea mereu sa scape de cineva care are nevoie de ajutor ci din contra le voi acorda cat timp este nevoie oamenilor cu nelamuriri si probleme.Nu prea ma enervez la adresa celor ce vor sa afle ceva iar eu le explic dar tot nu inteleg asa de bine ci din contra le mai explicinca  o data si  mai bine pana vor intelege iar daca tot nu inteleg voi decurge la metode mai sofisticate pentru mine dar mai usoare pentru ei.Aceasta a fost prezentarea despre mine sper ca este buna.

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard): Mai jos ( imi pare rau daca nu se vede asa de bine imaginea )

► Comentarii aditionale: Multumesc pentru timpul acordat./PS: am urmat sfaturile de la comentariile de la cealalta aplicatie a mea.                                                                                                                                                                                                                                                             

1442964154_Screenshot2021-02-27091854.thumb.png.24744492a8f8d452a8bfdc5b784e9f7c.png

Punish history-ul tau este unul curat și există mici greșeli gramaticale, însă sunt dispusa sa iti acord o șansă. 

#pro

• Thanks 1

Semnatura.png

Punish history frumos, iti acord o sansa !

#pro 

• Like 1
  • Poop 1

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | DiscordDIE YOUNG#2854 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...