Jump to content
Sign in to follow this  
Misakii

Reclamatie aphroditeee

Recommended Posts

1. Nick:_Misakii_
2. Persoana reclamata: aphroditeee
3. Fapta: Nu vreau sa fiu rea cu reclamatia asta sau sa credeti ca vreau sa fac rau   insa  nu mi se pare in regula ca un admin  sa nu respecte o regula precum cea cu reclame pe server referitor la sprofilul personal de pe o platforma social media..si mai urat sa nu recunoasca ca a facut acest lucru..Intradevar nu am decat dovada cand a dat instagramul personal desi refuzul ei legat de acest lucru presupun ca se poate verificat in log-uri.

4. Dovada:

https://imgur.com/MBlmF9i

5. Comentarii aditionale:

Daca cumva reclamatia nu este una relevanta imi cer scuze de deranj 😀

Weekend frumos!

Edit: din moment ce o poza a fost stearsa pe motiv de date personale(imi cer scuze ca am omis sa cenzurez datele precum numele )

Revin cu poza in care se vede ca acest cont de socializare exista in cazul in care cineva are dubi

https://imgur.com/u5IhX0C

https://imgur.com/a/vmePnTu

Edited by Misakii
Au fost scoase datele cu caracter personal
  • Like 1

Pot confirma ca acela este intr-adevar instagramul Adminului aphroditeee. Nu vad sensul acelui mesaj pe chat-ul public dar in acelasi timp nu a spus "instagramul meu este X", aceasta situatie ma depaseste insa sunt curios de decizia Ownerilor.

• Like 1
  • Poop 1

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | DiscordDIE YOUNG#2854 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

7 minutes ago, Xdmateiul said:

Nu vad sensul acelui mesaj pe chat-ul public dar in acelasi timp nu a spus "instagramul meu este X"

Am fost de fata cand s-a întâmplat asta si pot confirma situatia. 

Nu am de adaugat decat ca, daca ne luam dupa faptul ca nu a fost reclama directa, nu ar trebui sa nu se sancționeze si daca cineva care scrie un nume de server cu mute pentru reclama indirecta. 

Un player nou poate gresi in ambele cazuri, dar un admin? Cam greu de crezut. 

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

10 minutes ago, Xdmateiul said:

Pot confirma ca acela este intr-adevar instagramul Adminului aphroditeee. Nu vad sensul acelui mesaj pe chat-ul public dar in acelasi timp nu a spus "instagramul meu este X", aceasta situatie ma depaseste insa sunt curios de decizia Ownerilor.

#respins

#closed

yrh.pngo3WcyqO.jpg3IiQaia.jpg

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...