Jump to content
georgecopilulll

respins cerere

Recommended Posts

Nick:georgecopilull ►                                                                                                                                                                                                                                                                                                Discord:M17#3534 ►                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Ma cheamă George, am 14 ani, sunt din Județul Vrancea, Învăț la liceu Emil Botta. Am făcut karate 3 ani și fotbal 4. Îmi place sa ma joc jocuri pe calculator cu prieteni mei. Sunt un băiat cu cei 7 ani de acasă,îmi respect familia cu ei poate nu ajungeam unde sunt acum.Pentru mine familia & prietenii sunt cei mai importanți pentru mine. ► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?:In primul rand vreau sa ajut staff-ul si playerii care nu stiu unele comenzi. Cred ca merit aceasta functie pentru ca ma joc mult pe acest sv.                    ► Ai citit regulamentul?:Da!        ► Poza cu orele jucate (scoreboard):                                                                                                         ► Comentarii aditionale:Va mulțumesc pentru timpul acordat!

2021-03-05_14.50.13.png

Hei, am sa iti acord o singura sansa desi ai multe defecte ma bazez pe varsta ta ca le poti îndrepta.

#pro

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

Cererea ta este haotica, nu prea am inteles care sunt partile tale pozitive/negative, ai ceva greseli gramaticale, iar pe chat comentezi intr-una. poti ajuta playerii si fara Helper.

#contra

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...