Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recomandari Manga

Recommended Posts

Lasati mai jos recomandarile voastre de manga si ce anume v-a atras atentia la ea. 

Incep eu cu ceva mai light, ce poate fi usor digerat. 

Kaichou wa maid-sama. Daca ti-a placut anime-ul o sa adori manga, relatia dintre Usui si Misaki este mult mai adancita iar Usui nu o sa ramana doar un extraterestru pervers, vei putea sa aflii povestea din partea personajului. Este usor de citit si nu foarte lunga si pot spune ca am citit-o de cel putin 5 ori. 

Reguli de postare:
-Puteti sa lasati opinii despre recomandarile altora 
-Trebuie sa asteptati sa posteze inca doua persoane dupa voi ca sa puteti da reply iar la topic

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

• 2 weeks later...

Kaguya-sama wa Kokurasetai
Komi-san wa, Comyushou desu
Act-age
Yakusoku no Neverland
Tensei shitara Slime Datta Ken

Nu citesc deseori, dar astea-mi plac.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...