Jump to content
Cererile de Helper sunt momentan inchise. ×
Sign in to follow this  
SigaBro

Cerere grad Forum

Recommended Posts

Posted (edited)

► Nick: SigaBro
► Varsta:  15 ani
► Discord: SigaBro#2962
► Gradul dorit: Helper
► Descriere: Salut,Mă numesc Silviu am 15 ani si sunt clasa a 9 a la Colegiul Național Calistrat Hogaș din Piatra Neamț pe profilul Matematica-Informatica.Sunt o persoana glumeață căruia îi place să faca caterinca , nu fac glume decât cu persoanele pe care le consider apropiate.Nu amestec niciodata munca cu distracția și mă dedic total în ceea ce fac . Lupt mereu pentru ceea ce îmi doresc si nu mă las până nu-l obțin, când ma enervez îmi pierd din concentrare și nu mai pot lucra la aceași capacitate , când pierd mă ambiționez mai tare încurajându-mi colegii prin exemple si efort , de obicei daca nu sunt suținut mă las mai la fund. Îmi place să încerc mereu lucruri noi și să ascult muzică de aproape orice gen dar mai ales să joc jocuri video pe laptop, consola și telefon. Jocul meu preferat este minecraft dar mă mai joc si CS:GO, raft , among us, fifa, brawl stars, age of empaiers și mai orice joc de strategie pe care îl găsesc, in viața reala îmi place să mă joc football,tenis de picior , backet darmai îmi place să gatesc si sa ma plimb cu bicicleta.De obicei sunt o fire calma , nu îmi plac de fel oamenii agresivi și consider mereu că există o soluție pentru orice, sunt o fire foarte competitiva dar si una care joaca fair play.Sunt un om care învață rapid dar și din greșeli și iși dorește mereu să se intreaca pe el însuși.
► La ce crezi ca ne poti ajuta?: Sunt o persoană foarte creativă și consider că aș putea ajuta la dezvoltarea cât și moderarea forumului
► Dece crezi ca meriti acest grad?: Sunt destul de activ pe forum si consider că am dobândit o capacitate mai mare de comunicare de cand sunt membru staff pe serverul de minecraft
► Alte detalii: Vă mulțumesc că mi-ați citit cererea si sper ca v-om trece cu toți peste acest Covrig-19
► Explica notiunile:
spam - repetarea acelaiași idei inutile cu anumitul topic in mod contiunu 
off-topic - Este un post ce nu are legatură cu topicul in care se află
post-hunt - Acțiune ce urmareste creșterea numărului de posturi nu calitatea acestora , majoritatea fiind inutile

Edited by SigaBro

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

Lucreaza la gramatica, nu te grabeste nimeni sa postezi la fix 100 de posturi in 5-10 minute.
Nu strica cu nimic daca verifici cererea de greseli, uiti sa pui spatiu intre cuvinte..

Sa speram ca in STAFF la activitatea de Helper nu o sa ai greseli gramaticale.
#pro 

• Like 2

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | DiscordDIE YOUNG#2854 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

1 hour ago, SigaBro said:

în cea ce fac

ceea ce

mereu pentruu cea

pentru ceea ce

ra la aceași

aceeasi 

, ege of empaiers

age of empires 

oameni agresivi

oamenii

Foarte multe greseli, ai mai multa grija. Activ pe forum esti, ca te vad mereu. Cererea nu o pot considera rea, insa nu ma asteptam sa ai atatea greseli de scriere avand in vedere ca mereu va controlez cand vine vorba de ea. Mai multa grija la scriere si exprimare. 

Iti dau pro pentru ca te stiu serios si de treaba. 

#pro

• Like 1

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...