Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick:Radu_Bulls

► Discord:Radu_anime#2199

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):in viata reala ma intalnesc cu colegi si practic multe sporturi din cand in cand ma enervez pe minecraft la inceput daca ma intreaba cineva ceva ii raspund daca continua si e enervant ii dau niste troll iar daca nu inceteaza ma enervez si vorbesc putin urat sau il spamez in privat,de fel nu injur dar daca chiar ma enerveaza cineva nu ma pot abtine

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?:chiar daca mai scapa promit ca nu o sa mai fac greseli iar eu sunt activ pe server foarte mult iar cand mor si ma las mereu ma reapuc

► Ai citit regulamentul?:da am citit tot regulamentul si sunt de acord cu el

► Poza cu orele jucate (scoreboard): aici sunt orele jucate893244320_Capturecran(21).thumb.png.fe1779f52f50cfc90bf2a9338ae03d34.png

► Comentarii aditionale: ma enervez greu nu injur mult ma joc minecraft facand diferite chisti si dand pvp corect dar de cele mai multe ori cand vorbesc urat este cand cineva imi da trap si ma omoara.

Stiu prea putine despre tine din cererea ta, daca tu nu stii sa respecți regulamentul nu cred ca poti sa il pui in aplicare 

#contra

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

Nu vad virgule, proprozitii, fraze..

Descrierea personala este facuta in cea mai mare graba si se vede ca nu ai depus efort.

#contra 

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | Discordmateiul yankeul#0001 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Cererea ta nu prea imi inspira incredere nu numai pentru ca gramatica e la pamant ci si pentru faptul ca nu te-ai prezentat te tine insuti si  ti-ai prezentat mai mult reactiile in caz ca cineva iti greseste cu ceva. 

Nu te-as vedea facandu-ti treaba ca si helper

#contra

Descrierea personala este formulata dintr-o singura propozitie, nici macar enumeratie. Daca vrei sa ajungi in staff, pune mai mult accent pe gramatica. Pana atunici, #contra

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...