Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick:CRISs112

► Discord:CRISs112#1271

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Sunt un baiat simplu care s-a mutat de la scoala la orasi din cauza dorintei de a invata mai mult.La mine in sat nu egzistau prea multe benefici asa ca ne-am mutat in orasul Oltenita,jud.Calarasi.Am cunoscut multi oameni si m-am imprietenit cu multe persoane.Am 13 ani iar eu m-am nascut pe data de 17/07/2007 o data cu noroc ar zice parinti mei.Eu am 2 frati mai mici unul de 8 iar celalat de 6.Imi place sportul si gatitul iar in mare parte imi pettrec timpul cu prieteni in intermediul online (nu mai mult de 2 ore pe zi)

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Eu cred ca merit acest grad fiindca observ ce tipuri de persoane sunt pe server de la cei toxici pana la cei care dau trap-uri si cred ca trebuie luata o masura de a oprii acest tip de comportament pe server.

► Ai citit regulamentul?: Da!

► Poza cu orele jucate (scoreboard): Screenshot_5.png.c59ff8e660845e455b142ead5b2a8fb4.png

► Comentarii aditionale: Observ pe server cat mai multe probleme legate de playeri de la comportament pana la vocabular indecent si eu cred ca trebuie oprit acest nor negru care ataca playeri normali de jos.Eu am inceput pe acest server de la nimic .Am intrat m-am interesat iar la inceput oameni erau prietenosi cu tine dar cu cat deveneai mai activi acest nor negru ma tot afecta dar am tacut din gura si nu i-am bagat in seama fiindca nu aveam cum sa ii opresc . In prezent am cumparat functia de mvp crezand ca daca ai un rank mai mare ii vei putea opri dar m-am inselat ei nu asculta decat daca li se face observatie sau sunt pedepsiti . Am cunoscut multa lume care din pacate acum nu mai joaca pe server din acest motiv au plecat din cauza rautatii unor playeri eu cred ca trebuie sa ii oprim pana nu incep sa ne domine.

Va multumesc ca mi-ati acordat acest timp!

Mici greseli de gramatica la descrierea personala, am sa le trec cu vederea.
Succes la test !
#pro 

• Like 1

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | Discordmateiul yankeul#0001 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Slabe sanse la staff cu punish-uri de limbaj. Mai ales ca sunt recente.

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...