Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Propunere //SURVIVAL\\

Recommended Posts

1. Nick:CRISs112
2. Propunere: Adaugarea joburilor "ilegale" pe server sau adaugarea gradelor de rudenie de exemplu:bunic, tata sau frate/sora vitegra.
3. Cu ce crezi ca ar ajuta aceasta propunere: Ar creste partea de roleplay a serverului si ar atrage mai multi jucatori.
4. Ai resurse pentru a fii implementata (daca este necesar): Nu,nu cred ca am!
5. Comentarii aditionale:

1.Prin joburi ilegale ma refer la a face rost de bani prin metode nu chiar asa legale de ex am un prieten si facem o gasca in care mergem toti sa facem rost de aur nu ma refer la contrabanda ma refer la minereuri .La trade sau la /ah mai mult de 20-30 de diamante sa fie ilegale si sa fie retinute preventiv (daca minereurile sunt retinute il face pe jucator sa joace mai mult si sa colecteze)

2.La gradele de familie momentan in joc sunt cele de la /marry dar ar fi frumos pe partea de economie/roleplay sa ai gradul de fica sau bunic/bunica . Asta ar creste interesul oamenilor de a juca uni cu ceilalti si ar creste empatia jucatorilor si nu ar mai fi copii toxici pe server (nu se permite atacarea celor din familie iar cei din familie nu ai acces la clan si afacerile clanului)

Am venit cu 2 ideei ca sa nu fac prea multe propuneri nestiind din ce moment am voie sa pun o propunere (din cat in cat timp pot posta o propunere ?)

Edited by CRISs

Complica gameplay-ul si nu ai resurse care sa ajute Ownerii sa implementeze ce ai propus tu.

Tot ce vad aici este o propunere ce nu aduce beneficii reale server-ului.

#contra 

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | Discordmateiul yankeul#0001 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...