Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick: Darius54

► Discord: DARIUS#1515

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): foarte activ , gandesc logic ,respect toti membri din server, jocurile video sunt viata mea , activ aprope 

12 ore sau mai mult pe zi

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: activitate foarte multa de care are nevoie serverul 

► Ai citit regulamentul?: da , il am in minte 

► Poza cu orele jucate (scoreboard): nu merge sa pun poza dar am 6zile 26h(7 zile)

► Comentarii aditionale :m-am apucat de vreo 12 zile serios de server si stau de dimineata pana la ora 1-2 , iubesc acest server efectiv

Ai 6 pagini de help op uri , ai o gramatica si o exprimare foarte proasta si nici macar nu ai poza cu orele jucate....

#contra

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

8 minutes ago, SigaBro said:

Ai 6 pagini de help op uri , ai o gramatica si o exprimare foarte proasta si nici macar nu ai poza cu orele jucate....

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...