Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick: GeorgeMacceo

► Discord: Macceo#3534

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Buna! Ma numesc George am 13 ani  si sunt din judetul Vrancea.

Sunt un baiat care nu prea iese pe afara cu prietenii ,prefer sa stau in casa si sa ma joc jocuri precum: Minecraft,CS:GO,League of Legends,VALORANT,FiveM,Call of Duty etc..

Sau de multe ori vorbesc cu prietenii mei pe discord, sau fac chestii impreuna cu sora mea mai mica. Imi placea sa merg la scoala pentru ca intelegeam mai bine ce ne explica profesorul ,dar a venit acest virus COVID19 .Prietenii ma considera un baiat amuzant si de treaba .Când un prieten are nevoie de ceva eu incerc sa il ajut cu cea mai mare placere. Jocul meu preferat este VALORANT deoarece are o grafica superba si te poti juca fara nicio problema cu prietenii .Unii din prietenii mei nu prea ma suporta,eu incerc sa ma inteleg cu totii dar ei nu isi pot schimba comportamentul fata de mine . Pe viitor vreau sa devin medic ,imi place sa ajut oamenii cu ce stiu eu mai bine .

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER? Eu  cred ca merit functia de HELPER deoarece vreau sa ajut pe jucatorii noi care nu stiu regulamentul Kround si au nevoie de ajutor.Vreau sa pastrez chat ul curat prin a da mute celor care au un limbaj nu prea ok.Pot fii destul de activ pentru a tine chat ul foarte curat !!

► Ai citit regulamentul?:Da!

► Poza cu orele jucate (scoreboard):Mai jos!

► Comentarii aditionale: Multumesc pentru timp ul acordat !

2021-04-28_16.55.21.png

Pe server te vad activ , de vreo 2 saptamani ti ai schimbat radical comportamentul iti voi acordă o sansa 

#pro

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

O cerere destul de buna, dar nu prea cred ca te-ai descurca in staff. In ultimele zile, nu ai dat dovada de maturitate. Mi-ai zis azi ca sa dau cu "pro" sau daca nu te superi sau ceva. Imi cer scuze, dar nu pot face asta.-

1 hour ago, GeorgeM1 said:

► Ai citit regulamentul?:Da!

Fix înainte cu o zi ai încălcat regulamentul. Știu ca acum probabil l-ai citit și nu s-ar mai întâmpla, dar ai fost pe server de ceva timp, si sunt destul de sigura ca știi faptul ca iti poți lua mute pentru înjurat.

#contra

Cu punish de limbaj luat acum o zi, nu vad de ce ti-as da o sansa.
Ai un trecut destul de tulburator pe contul tau vechi, vreau sa vad mai mult decat fix 15 ore jucate.
#contra 

• Like 1

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | Discordmateiul yankeul#0001 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Cu sanctiuni luate pe limbaj, slabe sanse sa ajungi in staff

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...