Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick:Darius54

► Discord:DARIUS#1515

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Ma numesc Darius , sunt din Oradea jud. Bihor, sunt in clasa a V-a si am 12 ani. 

imi place sa ma joc minecarft si sa fac lucruri de ne uitat in el. M-a jucat free fire foarte mult , in comunitatea aia am fost seller cu 280 afacerii. 

M-am apucat sa ma joc de Minecraft de 1 luna si am descoperit comunitatea KROUND cand m-am apucat , am inceput sa joc survival de 2 saptamani non stop , pentru ca asta a fost primul server pe care m-am jucat prima data survival am folosit intreadevar mult /helpop si regulamentul nu il stiam de prima data  dar acum dupa ce am invatat sa joc minecraft si sa stiu aprope tot , dupa ce am citit regulamentul de 4 ori si am intrebat toti helperi multe chestii , sunt pregatit sa dau cerere grad. cazierul meu la mute nu e foarte bun dar e departe sa spunem ca e rau. Intreadevar gramatica mea e unpic rea, dar incerc sa ma corectez din mesaj in mesaj.  Dupa toate cele spuse as dori o sansa si las admini si owneri sa hotareasca decizia.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?:  Eu cred ca merit helper deoarece vreau sa ajut lumea din comunitatea KROUND, sa tin un limbaj decent pe chat dar si sa pedepsesc oameni care fac Chat Flood , Off-Topic si alte chestii care incarca regulamentul KROUND. Sunt destul de activ mai toata ziua pe server.

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

► Comentarii aditionale: Nu prea as mai avea ce sa zic. Ramane la hotararea staff ului de pe forum daca ma accept, as dori o sansa totusi si multumesc pentru timpul acordat oamenilor care au citit tot ce am scris.

2021-05-04_09_09_20.thumb.png.3a84493deeac2edd741d7679ed9116f8.png

19 hours ago, Darius54 said:

M-am apucat sa ma joc de Minecraft de 1 luna si am descoperit comunitatea KROUND cand m-am apucat , am inceput sa joc survival de 2 saptamani non stop , pentru ca asta a fost primul server pe care m-am jucat prima data survival am folosit intreadevar mult /helpop si regulamentul nu il stiam de prima data  dar acum dupa ce am invatat sa joc minecraft si sa stiu aprope tot , dupa ce am citit regulamentul de 4 ori si am intrebat toti helperi multe chestii , sunt pregatit sa dau cerere grad. cazierul meu la mute nu e foarte bun dar e departe sa spunem ca e rau. Intreadevar gramatica mea e unpic rea, dar incerc sa ma corectez din mesaj in mesaj.  Dupa toate cele spuse as dori o sansa si las admini si owneri sa hotareasca decizia.

Asta nu e descrierea ta personala, asa ca nu o iau în calcul. 

Așadar din asta reiese ca nu ai minimum de cuvinte in descriere. 

Pe langa asta nu imi place cum scrii, chiar daca spui ca te corectezi, nu vreau sa vad pe chat asemenea gramatica din partea unui staff. Suntem foarte exigenți in ceea ce privește modul de a scrie. 

Ai primit sanctiuni pentru limbaj, nu cumpar gogosi precum "nu stiam regulamentul", este logic ca limbajul licențios este interzis pe server. 

In plus de asta, nu e doar o sancțiune, sunt mai multe. Cum ai pretenția sa aplici regulamentul cand acum 3 zile tu l-ai încălcat? 

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...