Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×
Sign in to follow this  
SigaBro

Cerere avatar <3 //Siga

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Tipul lucrarii: Avatar

2. Dimensiuni:150x300

3. Stock: https://acabgfxw0rld.tumblr.com/post/183614382779/untitled-soosseli

4. Text principal: Siga

5. Text secundar(kround.ro): kround.ro

6. Detalii: Textul "Siga" să fie scris de mână și din "S" să iasă două urechiușe de vulpe <333 

7. Modelul textului:Las totul mai putin ce am scris mai sus la mana artistului, am încredere în voi image.png.43ad3706c04a7f0ee9dc69ac86874c01.png

La urechi de genu mă refeream eu, gen urechile standard de dragăleșenie,numai că mai mici ca na e o vulpe (aici e un iepure luat de pe yt) asta doar daca se poate dacă nu ma bazez ca poți scoate tu ceva fain din stock,mersi in avans si succes ❤️

PS:nu țin neaparat să fie acest tip de urechi, dacă artistul consideră că s-ar integra mai bine alt tip de urechi nu îl contrazic

PSS:Dacă se poate să fie integrat pe acolo și o coada de vulpe aș fi foarte recunoscator :))

Edited by SigaBro
PS,PSS

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

E suuupeeeeeerrrrrr , ms mult khinezu i love u <33.Am ales

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

2 hours ago, SigaBro said:

E suuupeeeeeerrrrrr , ms mult khinezu i love u <33.Am ales

Placerea mea. Ma bucur ca-ti place. Ai ales.

#closed

• Like 1

alta.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...