Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick:Darius54

► Discord:Darius#1484

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Darius , am 12 ani , Sunt din Oradea jud. Bihor. sunt in clasa a V a. Sunt la scoala Avram Iancu. pasiunile mele 

sunt: iesitul afara, sa ma joc fotbal  si sa ma joc pe PC.  Mereu mi-a placut pe fiecare joc sa ajut lumea, gandesc logic, mereu cand cineva imi cere ajutorul il raspund si il indrumez pe calea cea mai buna pt. el. Imi dedic mult timp jucanduma minecraft si sper ca intr-o zi munca mea v-a fii apreciata, gramatica nu e punctul meu forte dar ma straduiesc sa ma corectez la fiecare greseala

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Eu cred ca merit helper deoarece as vrea sa ma implic in ajutarea oamenilor de pe /helpop, sa fac chat ul curat 

sa nu exista nici o urma de jigniri, injuraturi , reclame , etc. care bineinteles incalca regulamentul. sunt destul de activ si imi place mult serverul

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

► Comentarii aditionale: Nu mai am alte cuvinte de spus, sper ca voi primi functia de helper si multumesc pentru timpul acordat pt. a citi cererea mea.2021-05-22_08_37_32.thumb.png.26b28bcff7b75cd2039db00ae1dda877.png

Cererea arata bine, nu prea am vazut greseli gramaticale nici aici, cat nici pe server.

O sa iti mai acord o sansa. 

#pro

Imi pastrez parerea, nu te consider potrivit pentru staff

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...