Jump to content
Darius54

respins Cerere Helper

Recommended Posts

► Nick:Darius54

► Discord:Darius#1484

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Darius , am vrasta de 12 ani jumate si sunt la scoala Gimnaziala Avram Iancu din Oradea. ca si

hobby uri imi place sa ma joc fotbal foarte mult si sa stau mai toata ziua pe PC. Desi am 12 ani incerc in toate domeniile sociale , la scoala, cu prieteni cat si online 

imi place sa gandesc mai matur decat cei de vrasta mea si sa fiu mai respectos. Cat cu pandemia care a fost si inca este am inceput sa ma joc Minecraft de 5 luni si de 2 luni pe servere.

Imi place foarte mult sa ajut lumea la lucrurile de pe Minecraft pt ca si eu la randul meu am fost ajutat. ca aptitudini am: observatia lucrurilor foarte rapid in jocuri cat si in real life

si rapiditatea in scris ( cu mici probleme gramaticale cand nu sunt atent la ce am scis) ca si defecte am: imi trag repede concluzii despre o persoana dar in timp acele concluzii se schimba.

In aproape orice joc pe care l-am jucat am avut obsesia sa muncesc pentru rank uri/ grade pentru ca mereu apreciam oameni care erau mai sus decat mine si munceam pentru a ajunge si eu

Cam atat am avut la descriere, sper ca nu am uitat vre un amandunt.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Eu cred ca merit helper pentru ca sunt activ pe raports si as vrea sa tin chat ul curat in permanenta.

Sunt mai toata ziua activ pe server( 10ore+ )  imi place sa ajut si membri noi cu sfaturi , sa le explic despre regulament , sa raspund la intrebari despre regulament

sa raspund la intrebari despre server, in 2 luni am invatat absolut tot ce trebuie sa faca un helper citind regulamentul de 8 ori. sunt perspicace si foarte atent la chat.

► Ai citit regulamentul?:Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

► Comentarii aditionale: Sper sa fiu acceptat , am luat o pauza din a face cereri si in pauza asta am invatat ce e bine sa fac si ce nu e bine , nu am facut nici o problema

in ultimul timp , si mute uri incep sa fie din ce in ce mai rare , sa speram ca deloc.Multumesc pt. timpul acordat!2021-06-10_08_18_22.thumb.png.05f5e1c607f74e2b97195afece4e6fac.png

• Thanks 1

Cererea este banala, o sa iti mai acord o singura sansnsa.

#pro

3 hours ago, Darius54 said:

vrasta

Ai multe greseli gramaticale cât și de logica , unele propozitii nu au sens

ca si

hobby uri imi place

incerc in toate domeniile sociale

Cat cu pandemia care a fost si inca este am inceput sa ma joc Minecraft de 5 luni si de 2 luni pe servere.

Imi place foarte mult sa ajut lumea la lucrurile de pe Minecraft pt ca si eu la randul meu am fost ajutat. ca aptitudini am: observatia lucrurilor foarte rapid in jocuri cat si in real life

si rapiditatea in scris ( cu mici probleme gramaticale cand nu sunt atent la ce am scis) ca si defecte am: imi trag repede concluzii despre o persoana dar in timp acele concluzii se schimba.

In aproape orice joc pe care l-am jucat am avut obsesia sa muncesc pentru rank uri/ grade pentru ca mereu apreciam oameni care erau mai sus decat mine si munceam pentru a ajunge si eu

1. În descrierea personală nu trebuie să adaugi lucruri de genul , lucruri legate de mc

2. Poti ajuta si fara helper

La vârsta aceasta nu cred ca esti potrivit pentru aceasta functie , voi lasa timpul să treacă si să te maturizezi până atunci vtotul meu este 

#contra

Imi pari o persoană buna dar nu una care ar putea duce și îndeplini cu succes funcția de helper

• Dislike 1

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

image.png

Impart aceeasi parere cu Denis

#respins

#closed

• Haha 1

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...