Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick: Darius54

► Discord: Darius#1484

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut! Ma numesc Darius si am varsta de 12 ani. Traiesc in Oradea si invat la Scoala Gimnaziala Avram Iancu. Sunt pasionat de fotbal si imi ma joc foarte des jocuri video. Desi varsta mea este una frageda, imi place sa gandesc matur, sa iau decizii cat mai benefice si sa fiu cat se poate de respectuos, chiar daca nu imi iese tot mereu. Imi place sa intalnesc si sa comunic cu cat mai multe persoane noi. Apreciez cand cineva ma ajuta, in orice mod, si ii sunt cat de recunoscator pot. Nu imi place sa intru in certuri, chiar daca uneori o mai fac din nervozitate.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Consider ca merit aceasta functie din moment ce sunt foarte activ pe server, cunosc destul de bine regulamentul si consider ca il pot aplica destul de corect si pot raspunde la majoritatea intrebarilor, din moment ce cunosc in detaliu jocul Minecraft si mecanicile acestuia.

► Ai citit regulamentul?:Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard): 

► Comentarii aditionale: Sper ca aceasta cerere este una indeajuns de buna pentru a indeplini toate conditiile scrise si nescrise pentru a da testele. Multumesc pentru timpul acordat cererii mele. Cheers!

2021-06-16_03_21_52.png.6c75646a467322bf5886869c318a9d63.png

Desi de data această,  după foarte mult timp cererea arată bine , nu imi place de loc felul în care te comporți

#contraScreenshot_20210616-133308_Discord.jpg.8047ea1d35efa1df88d936736f62ab17.jpgScreenshot_20210616-133337_Discord.jpg.c4808fcefc249b961b1e5f42a4f209bf.jpg

• Sad 1

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

Cererea ta arată bine, de data asta am crezut că chiar meriți o șansă deoarece din câte am observat ți-ai schimbat comportamentul în ultimul timp și din nou, ai o cerere bună dar.... 

22 minutes ago, SigaBro said:

Screenshot_20210616-133308_Discord.jpg.8047ea1d35efa1df88d936736f62ab17.jpgScreenshot_20210616-133337_Discord.jpg.c4808fcefc249b961b1e5f42a4f209bf.jpg

Acum că văd asta, nu cred că te-ai potrivi pentru funcția de helper. 

#contra 

• Sad 1

Nu conteaza ca esti insistent, esti prea tanar, ai un comportament mult prea imatur si pe langa astea ai si punish-uri in history. 

#respins

#closed

• Like 1

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...