Jump to content
Sign in to follow this  
rainbowhamud

Cerere de Desinger

Recommended Posts

Nick:RainbowHamud
Varsta:12
Discord:OrangeHam#5418
Grad:Desinger
Descriere:Sunt un baiat simplu, cu capul pe umeri, respectuos si cu simtul umorului. Stiu sa muncesc in echipa foarte bine, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma. Nu-mi place minciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii. Deobicei ma acomodez repede intr-un grup nou. Imi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur, pun suflet in tot ceea ce fac. Deobicei cand mi se acorda o sansa nu o dau in bara. Sunt o persoana asumata si accept consecintele urmate de faptele mele.
La ce crezi ca ne poti ajuta?:Va pot ajuta cu: logo-uri, Si mai pot ajuta si jucatorii daca au nevoie de o contructie cu skin-ul lor sau cap-ul lor.
Dece crezi ca meriti acest grad?:Eu consider ca merit acest grad deoarece sunt o persoana foarte activa cu mult timp si cu multa rabdare. 
De cat timp te ocupi?:Eu ma ocup de 1 an la  design-uri.
Cea mai buna lucrare a ta, (poza + psd):https://imgur.com/a/XyDkGEN Nu am auzit niciodata de un psd.
Alte detalii:Multumesc pentru timp-ul acordat pentru a citi cererea mea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...