Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×
Sign in to follow this  
Khinezu

Cerere Schimbare Titlu.

Recommended Posts

Titlu dorit (max 5 cuvinte): Daca se poate as dori POWER.

Motivul: Salut, presupun ca majoritatea stiu ca eu ma ocup de tot ce inseamna zona GFX, asa ca ma gandeam sa ma autointitulez "POWER". Avand in vedere ca eu ma ocup de tot ce tine de zona GFX ma gandeam la acest titlu.  Multumesc pentru timpul acordat si pentru rabdarea consumata in cateva cuvinte. Ar fii dragut sa lasi un pic topicul deschis si sa vina oameni cu sugesti de titlu pentru mine, ce cred oameni ca mi s-ar potrivi. 

syn edit: Admit si aprob cererea.

steiner edit: sa vedem ce idei aveti de titlu

alta.png

Avand in vedere dorinta designerului nostru, lasa mai joc idei de titluri iar cel ce are cele mai multe vote-uri va primi onoare de a-i schimba titlul. 

Succes! 

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

God Himself

• Thanks 1

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

GFX Godfather

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | Discordmateiul yankeul#0001 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

GFX Engine

• Thanks 1

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

On 7/1/2021 at 1:06 PM, syn said:

The Realest MF

Asta-l vreau. Multumesc tuturor. E ce trebe.

• Haha 1

alta.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...