Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick: IiRazv__

► Discord:  IiRazv__#3034

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Sunt un baiat de 14 ani care joaca bedwars ca nu are ce face in vacanta, si vreau sa banez sau sa prind toti hackerii care joaca pe serverul vostru.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Pentru ca mai niciun staff nu ii activ pe bedwars si asta e destul de nasol, caci in 2 zile am dat de 6 hackeri, As vrea totusi ca la helper sa ai acces la control macar prin discord screen share ca multi pot da fake la chestiile astea, deschizant alt minecraft facand o poza si gata.

► Ai citit regulamentul?: Da 

► Poza cu orele jucate (scoreboard): Pe bedwars nu iti arata orele jucate.  image.png.79781d71a31b67d5f4bcb2816e585e3c.png  

► Comentarii aditionale: Sper sa le dati accesul helperilor sa poata sa faca control cu screen share macar.

18 minutes ago, IiRazv said:

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Sunt un baiat de 14 ani care joaca bedwars ca nu are ce face in vacanta, si vreau sa banez sau sa prind toti hackerii care joaca pe serverul vostru.

Ai numai 30 de cuvinte la descriere.

19 minutes ago, IiRazv said:

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Pentru ca mai niciun staff nu ii activ pe bedwars si asta e destul de nasol, caci in 2 zile am dat de 6 hackeri,

STAFF-ul nu este mereu pe bedwars 24/7, plus poti face o reclamatie mereu pe sectiunea Reclamatii, aici pe forum

20 minutes ago, IiRazv said:

Pe bedwars nu iti arata orele jucate

Aici nu stiu ce sa spun, cred ca este posibil ca imdennys sa adauge ore pentur bedwars dar mai sugerabil ar fi sa fii mai activ pe survival pentru orele necesare.

21 minutes ago, IiRazv said:

Sper sa le dati accesul helperilor sa poata sa faca control cu screen share macar.

Un helper poate mereu sa contacteze o persoana mai mare in gradul lor pentru a termina treaba.

De la mine ai un 

#contra

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

40 minutes ago, IiRazv said:

Asta este tot ce știu despre tine, și nu ai destule cuvinte la descriere. Pentru orele jucate, puteai să pui cele de pe survival sau skyblock, având în vedere că pe bedwars nu poți vedea orele jucate. 

43 minutes ago, IiRazv said:

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Pentru ca mai niciun staff nu il activ pe bedwars si asta e destul de nasol, caci in 2 zile am dat de 6 hackeri, As vrea totusi ca la helper sa ai acces la control macar prin discord screen share ca multi pot da fake la chestiile astea, deschizant alt minecraft facand o poza si gata. 

Poți ajuta și prin a face o reclamație cu dovezile necesare sau pe discord (#reports). Deși helperii nu pot face control, nu este așa de greu să anunți pe altcineva cu un grad mai mare să facă un control. 

Cererea nu este așa de bună, nu prea m-a impresionat și nu cred că te-ai potrivi pentru funcția de helper.

De la mine ai un #contra , dar poți reveni altădată cu o cerere mai bună. 

In primul rand nu ai 50 cuvinte in descriere. In functia de helper nu poti da ban. Nu te-am vazut cred ca de loc pe server pana acum. Nu vad orele. Si un ultim cuvant daca dai de hackeri pe bedwards poti sa-i raportezi la un membru staff. #contra

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...