Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Nick: QUinT1PLe

► Discord: QUinT1PLe#6832

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):  Sunt un baiat cu un vis de a deveni un gamer, am 13 ani si trec in clasa a 8-a chiar daca este de necrezut chiar este asa , urasc sa scriu esee si sa invat dar daca imi va trebui in cariera mea sunt obligat sa o fac , sunt in cautare de prieteni cat mai multi, si o iubita pe langa ♥

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: Merit functia de  helper din motivul ca sunt online aproape tot timpul si sunt usor de contactat din motiv ce stau toata ziua acasa la calculator ( in caz ca plec undeva voi anunta ) stiu destul de multi playeri si comportamentul lor cat de cat si mai vine cateodata cineva care strica atmosfera buna si doresc sa ii impiedic sa o faca.

► Ai citit regulamentul?: lipseste 1.13 si 1.17 in regulament (da)

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://prnt.sc/1iqwbcm

► Comentarii aditionale: N/A

Îmi place mult descrierea. Și ai răspuns ok la toate întrebările. 

Ești activ pe server și ai un comportament foarte bun.

Ai luat recent mute dar sa trecem cu vederea peste el.

#pro

Edited by AdelinJ45
  • Thanks 1

1 hour ago, QUinT1Ple said:

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):  Sunt un baiat cu un vis de a deveni un gamer, am 13 ani si trec in clasa a 8-a chiar daca este de necrezut chiar este asa , urasc sa scriu esee si sa invat dar daca imi va trebui in cariera mea sunt obligat sa o fac , sunt in cautare de prieteni cat mai multi, si o iubita pe langa ♥

Puteai sa te mai descrii, de ex. de unde esti, la ce scoala inveti etc. 

image.png.8b85fa6581a4fd914429a63f556da99a.png

2. Ai 3 mute-uri de limbaj luate in mai putin de cateva zile. Pe langa asta ai si un BAN.

image.png.5e5ded8ec9d6b6e2cb594bc9850536b4.png

Merit functia de  helper din motivul ca sunt online aproape tot timpul si sunt usor de contactat din motiv ce stau toata ziua acasa la calculator ( in caz ca plec undeva voi anunta ) stiu destul de multi playeri si comportamentul lor cat de cat si mai vine cateodata cineva care strica atmosfera buna si doresc sa ii impiedic sa o faca.

'ca sunt online aproape tot timpul'. Si Helperi sunt online mai tot timpul, nu mereu, mai tot timpul. Acesta nu e un motiv.

#contra 

As vrea sa vad o descriere mai completa si mai putine mute-uri de limbaj.

• Confused 1

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

1.scuze dar am fost invatat sa nu divulg informatii despre mine pe internet
2.  Helperii nu sunt activi dupa 12 noaptea la asta voiam sa ma refer

nu am ce sa zic la lista de sanctiuni

Nu raspunzi la verdictele primite, astepti raspunsul de la owner si nu te bagi peste fiecare comentariu.

Atitudinea este una delasatoare.

#contra 

• Like 1

新 ドラゴン   |  Instagram@matei00lei | Discordmateiul yankeul#0001 |   新 ドラゴン                 

SPOILER_bloggif_606ef1255a317.gif.922bfe3d17eca61b54e9d649014a49f5.gif                 gold_weapon.gif.80f6b271d85869b05d736abcf8d0a20a.gif                    car.gif.258ca229fe3a3e047f2db56555051fa2.gif                succ_red.gif.daf54e644630d3ceb9e1a03f06de0073.gif

Slabe șanse la helper cu punish-uri pentru limbaj in istoric. 

Sunt si prea recente. Mai incearca si poate ne schimbam parerea. 

#respins

#closed

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...