Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Cerere grad special Mariaa(zina)

Recommended Posts

► Nick: Maryaa_

► Discord: Mariaa#5502

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Incep prin a spune ca m-am emotionat egztrem de tare cand mi-am regasit contul de forum pa kround ❤️.  In rest, imi place pl si pl.

► De ce crezi ca meriti functia de HELPER?: 🤙

► Ai citit regulamentul?: Il stiu pe de rost

► Poza cu orele jucate (scoreboard): -

► Comentarii aditionale: Doresk sa luati an considerare aceasta cerere umila de grad special!!!!

• Like 1

Zina zinelor si steau stelelor este extrem de capabila sa fie speciala 

#pro 

• qSeek locked this topic

prostul de ocazie la datorie

#acceptat

• Like 1

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...